Basın ve Referanslar

allzin’in yüzlerce mutlu müşterisi ve basında çıkan haberleri sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Desteğiniz ve iş birliğiniz için sonsuz teşekkürler.

allzin

allzin A Haber’de

Çeşme’nin en popüler plajlarından Tren Beach Ayayorgi pandemi dönemiyle yayın şekilde kullanılmaya başlayan QR menü hizmeti için allzin’i tercih etti. A Haber’in ilgili yayınına ait videoyu izleyin..

allzin Hikayemiz Türkiye Gazetesi’nde

İstanbul, Hindistan ve Gaziantep üçgeninde bir girişimcilik hikâyesi

 

Eyüp Alp… Sakarya Üniversitesi mezunu genç bir girişimci. allzin’in kurucusu. allzin mi, Foursquare’in Türk versiyonu. Türkiye’de bine yakın-içme ve eğlence mekanına ve 350 bin kullanıcıya hizmet veriyor. Eğer bir fikrim var, evi, arabayı gözden çıkarmaya hazırım diyorsanız önce Eyüp Alp’e kulak verin derim. 2016 yılında girişimcilik dünyasına adım atan Alp’in yaşadıkları bugün girişimcilik dünyasının en temel meselelerinden birine ışık tutuyor. Eğer bir yazılımcı değilseniz her an Alp’in hikâyesinde kendinizi başrolde bulabilirsiniz. Girişimcilik dünyasına daha ilk adım atar atmaz yazılımcıların bütün motivasyonunuz nasıl erozyona uğrattığını gelin Alp Bey’den dinleyelim:

allzin Covid-19 Çözümü İTÜ Çekirdek Blog’da

Yardıma İhtiyacı Olan Bireyler ile Gönüllüler Aynı Platformda

allzin, COVID-19 ile mücadele kapsamında yardıma ihtiyacı olan bireyler ile gönüllüleri yerli mobil uygulamada buluşturuyor.