Komisyonsuz Paket Sipariş Alma

Paket Sipariş ve Komisyonların İşletmelere Ekonomik Yükü

Restaurantlar, cafeler ya da kahve dükkanları paket servis ile hatrı sayılır düzeyde müşteriye ulaşıyorlar. İnsanların tüketim alışkanlıkları her geçen gün değişiyor. Yemek yemek için dışarıya çıkanlar olduğu gibi (İstanbul’da her akşam yaklaşık 500 bin kişi) evlere ya da iş yerlerine sipariş verme de alışılmış bir tüketim biçimi haline geldi.

Biz Allzin olarak insanların dışarıya çıkarak yemek yemelerini amaçlıyoruz ama evde tüketim için de sitemizi ve uygulamamızı fonksiyonel hale getirmek için geliştiriyoruz.

Restaurantlar, cafeler ya da kahve dükkanları paket servis hizmetini yaygın olarak kullanıyorlar ve yaklaşık 400-500 işletme sahibinden aldığımız geri bildirimler gösteriyor ki bu iş onlar için iyi bir gelir kapısı olsa da ciddi bir komisyon ödemek durumunda kalıyorlar.

Ekonominin zor günlerinde maliyetler sürekli yükselirken fiyatları aynı oranda revize edemediklerini belirtiyorlar. Müşteri kazanmanın zaten zor olduğu bu dönemde bir de fiyatların sürekli değişmesi ve yükselmesi ile yaşanacak müşteri kaybını göze alamıyorlar.

Peki Bu Durumda Allzin Ne Gibi Fayda Sağlar? Cevap: Allzin komisyon istemez.

İşletmenin müşteri ile buluşması gerçekleştiği anda 2. adım müşterinin işletme menüsü (yemekler, içecekler, tatlılar, kahveler) ile buluşması olacaktır. Bir çok işletmenin kendi web sitesi ya yok ya da varsa bile güncelliği ve kullanıcı deneyimi zayıf. PDF formatında eklenen menülerin yüklenme hızları ve görüntülenmeleri hayli zor. Yönetim panelinden güncellenen menülerin ise işletme sahipleri için kolay bir arayüz değil.

Allzin’e üye işletmelerimize müşterilerinin Allzin uygulamamızı indirmeden de ulaşabilmesi için geliştirdiğimiz web sitesi ile ulaşmaları artık çok kolay. Cafe, restaurant ve kahve dükkanlarının komisyonsuz sipariş alabilmeleri için müşterilerinin neleri merak edebileceğini maddeler halinde sayalım;

  • Menü (kategoriler, yemekler, görseller, fiyatlar, yemek içerikleri)
  • Menü içinde arama (Örneğin: Menüdeki vegan yemekler
  • Fırsat ve Kampanyaları
  • Telefon Numarası
  • Çalışma Saatleri
  • Konumu

bu bilgilerin hepsi Allzin üye işletme sayfasında var. Dolayısıyla artık sipariş almak için komisyon ödemezsiniz. Komisyonsuz günler başlasın. Üstelik SEO çalışmalarını yani Google’da görünürlük çalışmalarını da biz yapıyoruz.

Örneğin New York Coffee & Food sayfasını incelemek isterseniz; https://www.allzinapp.com/newyorkcoffeefood

%10-20 Arası Komisyon Ödemeden Menü ve Fırsatlarınızı Müşteriler ile Nasıl Buluşturursunuz?

Aşağıdaki maddelerden size uygun olanı deneyerek başlayabilirsiniz;

  • Allzin sayfanızı instagram, facebook, twitter ve google’daki hesaplarınıza ekleyebilirsiniz
  • Sayfa linkini ya da QR kodunuzu müşterilere paylaşabilirsiniz
  • Size verdiğimiz QR kodu magnetlere bastırabilirsiniz
  • QR kodu broşürlerinize bastırabilirsiniz

Sayfanızı ziyaret eden müşteriler menüleriniz hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir ve menünüzü arkadaşları ile paylaşabilirler. Buradan size ulaştıklarında ise komisyonsuz siparişler almaya başlarsınız.

Unutmayın mobil uygulamamızdan instagramda fotoğraf paylaşır gibi menü oluşturur, günceller ve geliştirirsiniz.

Komisyon ödemeden müşterileriniz ile iletişime geçmek ve yeni müşteriler kazanmak için işletmenizi Allzin üyesi yapmak için bize ulaşın.

Bol kazançlar!

Allzin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.