Yeni Bir Dijital Menü Deneyimi

Yeni Bir Dijital Menü Deneyimi

Dijital menü deyince her birimizin gözünün önüne aynı şey gelmiyordur. Muhtemelen bazılarımız içinse herhangi bir şey ifade etmiyordur. Bu çok olağan, sorun yok. Dijital menüler online araç ve platformlar aracılığıyla erişilebilen yeni nesil menülerdir. Bir işletmeye gidersiniz, size sunulan ürünleri kağıda, kartona veya benzeri materyallere basılmış halde gösteren tek veya çoklu sayfa menülere bakarsınız ve ne istediğinize karar verir ardından da siparişinizi verirsiniz. Bazı işletmelerde bu süreç sizi yorar. Servis görevlileri sizi görmez, göremez ya da çünkü mekan çok yoğun olabilir, belki de başka türlü sebepler olabilir. İşte bu noktada Allzin dijital menüleri ile biz devreye giriyoruz.

Biz dijital menüyü icat etmedik, yeni bir deneyim imkanı yarattık. Geçmiş yıllarda benzer girişimler oldu. Bu ihtiyacı görüp dijital menü tasarımları yapanlar oldu, ancak Allzin başka bir şey.

Biz müşterimiz olan işletmelerin menülerini online platforma aktarıyoruz ve işletmelerin konukları garson beklemeden kendi cihazlarını kullanarak herhangi bir uygulamaya gereksinim duymadan menüye göz gezdiriyorlar ve siparişlerini verebiliyorlar. Bu cihazların da ne olduğu farketmiyor. Kamerası olsun, internet erişimleri olsun yeter. Ayrıca Allzin’e katılan işletmeler büyük havuzun bir parçası oluyor. Menüler illa ki o mekanda olmadan da görüntülenebiliyor, filtrelenebiliyor veya sıralanabiliyor.

Allzin dijital menülerinin bir başka güzelliği ise çoklu dil seçeneği. Mesela işletmenize Türkiye’den olmayan, Türkçe bilmeyen bir müşteri geldi eğer çoklu dil desteğine sahip bir dijital menü satın aldıysanız müşterileriniz menünüzü kendi dillerinde görüntüleyebiliyor. Gördünüz mü, ne kadar kolay. Dolayısıyla İngilizce, Arapça veya Fransızca bilen bir personel çalıştırma zorunluluğunu ortadan kaldırmış oluyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

İstanbul’un popüler mekanlarından Dorock XL Kadıköy de allzin dijital menüyü kullanıyor.

Hadi siz de dijital çağa ayak uydurun ve menünüzü dijitalleştirin.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.